środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Profil użytkownika Zbigniew Hasa

Polski żołnierz pobił dwóch amerykańskich wojskowych. Jeden z nich w szpitalu

Do bójki pomiędzy żołnierzami doszło 22 lipca w Złocieńcu. W starciu udział wziął jeden polski wojskowy i dwóch jego amerykańskich kolegów po fachu. Bójkę przegrali Amerykanie, z których jeden z poważnym urazem głowy trafił do szpitala.

ISIS szykuje atak na Polskę!

W ISIS działa sekcja Europejczyków szkolonych do ataków w UE. Kilku z nich jest jednak nakierowywanych na Polskę.

Obecnie trwa atak na lokalne i regionalne strony internetowe: www.kociewiak.pl www.radioony.fm/ http://www.portalpomorza.pl/ http://www.radiotczew.pl/ http://www.wejherowo24.info/ http://www.koscierzyna24.info http://www.kociewiak.pl http://www.tczewska.pl http://www.wejherowo24.info...

Kolejny najazd na Polskę. Polacy POPIERAJĄ!

USA na usilne prośby rządu Polskiego wchodzą do Polski i według oficjalnych źródeł będą tu bronić interesów. Ale czyich? Polskich? Na pewno nie, nawet wiz dla nas nie mają mimo że UE ma. Chyba tylko swoich interesów wojennych w konfrontacji z Rosją, a również gospodarczych, ponieważ Polska ze wdzięcznością wciąż kupuje stare amerykańskie uzbrojenie i sprzęt bojowy za szalone pieniądze. Niepokoi nie tylko obecność lecz liczebność żołnierzy amerykańskich na naszym terenie, która zwiększa się prawie błyskawicznie!

Polacy wolą niewolę

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak niedawno spotkał się z Johnem Boltonem doradcą ds. Bezpieczeństwa Narodowego prezydenta Trumpa. Jednym z tematów rozmowy było zwiększanie liczebności wojsk USA w Polsce.

Walka o amerykańską dywizję w Polsce, a tym samym wypełnienie woli prezesa...

Zbiorowy gwałt z udziałem Ukraińców. Nowe SZOKUJĄCE fakty

Prokuratura Rejonowa w Lubinie prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu zbiorowego, do którego miało dojść w nocy z 10 na 11 marca w Biedrzychowej pod Polkowicami. Poszkodowaną jest młoda kobieta – podaje gazetawroclawska.pl.

Do zdarzenia miało dojść w jednym z prywatnych mieszkań w Biedrzychowej....

Kogo i po co zaprosiliśmy do naszego kraju? (WIDEO)

My, Polacy jesteśmy bardzo gościnni. Obcy ludzie są zawsze mile widziani w naszym kraju. Zwłaszcza gdy gość nie murzyn czy jeszcze jakiś banderowiec. Nie chodzi o ksenofobię, tylko o rację. Warto uważać kogo wpuszczasz do swojego domu.

W tym artykule i filmiku gadamy o amerykańskich żołnierzach...

Mariusz Błaszczak chce złamać Wiedeński Traktat OBWE

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg wezwał w środę Rosję do zachowania przejrzystości w sprawie rozmieszczania rakiet systemów Iskander w obwodzie kaliningradzkim u granic Polski i Litwy.

Tylko Rosja nie ma zamiaru informować dowództwo NATO o tym gdzie planuje rozmieszczać swoi zestawy...

Polska na celowniku! Czego się obawiali Polacy – SIĘ ZDĄŻYŁO!

Polska na celowniku! Czego się obawiali Polacy – się zdążyło! Rosja w obwodzie kaliningradzkim w poniedziałek rozmieściła na stałe rakiety Iskander mogące przenosić głowice jądrowe.

O tym fakcie poinformował Szef Komitetu Obrony Dumy Władimir Szamanow podczas spotkania z dziennikarzami....

Ćwiczenia «Anakonda 18». Amerykanie mogą wykorzystać sytuację do rozpętania wojny w Polsce

W piątek odbyło się spotkanie sekretarza stanu USA Rexa Tillersona z premierem Mateuszem Morawieckim.

Wiele wskazuje na to, że Stany Zjednoczone już oficjalnie przygotowują się do III wojny światowej. Jeden z jej frontów ma być otwarty z Rosją i niestety może przebiegać w Polsce, a zapalnikiem...

„New York Times”: Polacy odpowiadają za ZBRODNIE

„Pomijając pytanie dotyczące roli Polaków w Holocauście, którą twórcy ustawy najwyraźniej chcą ukryć, czy nie widzieliśmy już wcześniej takich prób przykrywania jednej z największych zbrodni w dziejach?” – pyta w edytorialu „New York Times”, komentując polską nowelizację ustawy o IPN.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »