Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Ferie w Klubie Garnizonowym

2010-02-12 00:00:00

Klub Garnizonowy na czas tegorocznych ferii przygotował wiele atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Instruktorzy prowadzili zajęcia integracyjne. Były konkursy, turnieje bilarda, tenisa stołowego i inne formy miłego spędzenia czasu. Dużym powodzeniem cieszył się kulig oraz turniej „Familiada”, który dostarczył wszystkim wiele emocji.

Na spotkanie z uczestnikami ferii zaprosiliśmy myśliwego p. Andrzeja Śledzińskiego, który opowiadał o tajnikach myślistwa i zwierzętach żyjących w naszych lasach. Po spotkaniu zaprosilśmy wszystkich na śnieżne szaleństwa zakończone ogniskiem i pieczeniem kiełbaski ufundowanej przez Wojskowe Koło Łowieckie „Cyranka” w Orzyszu, któremu serdecznie dziękujemy.

W kolejny dzień ferii wybraliśmy się do Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach. Kolejnego dnia odwiedziliśmy Salę Tradycji 15 bsap, gdzie sierż. Artur Laskowski zapoznał wszystkich z historią i tradycjami bojowymi Batalionu Saperów. W Klubie podczas ferii gościliśmy aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych w Krakowie. Spektakl teatralny „Kot w butach” obejrzeli uczestnicy ferii oraz zaproszone dzieci z Przedszkola Miejskiego w Orzyszu.

Na zakończenie ferii zorganizowaliśmy dla wszystkich uczestników konkurs „Wirująca scena”. Każdy miał możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.

Ferie zakończyły się wspólną zabawą i słodkim poczęstunkiem.
Organizatorzy serdecznie dziękują ludziom dobrego serca, dzięki którym tegoroczne ferie były wyjątkowo atrakcyjne.

Do zobaczenia za rok
Organizatorzy
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.