środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Przyjechali na quadach z niezwykle ważną misją

2018-11-17 21:15:16 (ost. akt: 2018-11-27 22:18:48)

ORZYSZ/// To był dzień pełen wrażeń. 16 listopada uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odwiedzili członkowie stowarzyszenia Squad Inicjatyw Polany Kultury w Orzyszu.

Niecodzienne wydarzenie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzyszu. Uczniów odwiedzili członkowie stowarzyszenia Squad Inicjatyw Polany Kultury w Orzyszu. Goście przyjechali na quadach, by opowiedzieć dzieciakom o podstawowych zasadach bezpiecznej jazdy na czterokołowcach. Uczniowie mogli przymierzyć kask, wsiąść na quada i obejrzeć fascynujący pokaz jazdy, który był zadedykowany specjalnie dla nich.

Przypomnijmy. Działalność stowarzyszenia rozkręciła się już na dobre. Squad Inicjatyw Polany Kultury jest obecny podczas wielu wydarzeń, organizowanych w mieście. 11 listopada odbyło się oficjalne otwarcie toru quadowo-crossowego w Orzyszu. Powstał on z inicjatywy pasjonatów, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Teren o powierzchni 10 hektarów wydzierżawiła im gmina. Obiekt znajduje przy wylotówce do Pisza. Obecnie trwa modernizacja terenu. Nie brakuje tam specjalnego odcinka dla dzieci, które pod czujnym okiem opiekunów, doskonalą swoje umiejętności.

Prezes stowarzyszenia, przyznaje, że quady cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Z orzyskiego toru korzysta systematycznie 20 dzieci. I dlatego tak ważne są szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. — Zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły. Oferujemy przejażdżki na quadach, szkolenia z bezpiecznej jazdy i ogniska integracyjne dla grup zorganizowanych — mówi Krzysztof Roszko.

Więcej szczegółów znajdziecie na profilu społecznościowym stowarzyszenia.

bas
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages