Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Nagroda w Warszawie, rozwój w Orzyszu

2018-10-29 09:04:20 (ost. akt: 2018-11-03 09:41:26)

Autor zdjęcia: archiwum ZS-P w Orzyszu

Akcje orzyskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu poszły mocno w górę. Oficjalne potwierdzenie owego faktu odbyło się nie byle gdzie, bo w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Orzyszanie w krajowej czołówce!

19 października PKO Bank Polski podsumował starania polskich placówek oświatowych, które przystąpiły do programu edukacyjnego pn. Szkolne Kasy Oszczędności (a opiekę nad którym sprawuje PKO Bank Polski). W stolicy okazało się, że w stosunkowo niewielkim Orzyszu nie brak wielkich sukcesów na płaszczyźnie edukacji ekonomicznej wśród najmłodszych.

- Całoroczna praca naszej szkolnej społeczności zakończyła się następującymi sukcesami. Otrzymaliśmy nagrodę internautów w etapie krajowym konkursu (10 tys. zł), a ponadto nagrodę 1. stopnia w etapie regionalnym (3 tys. zł) - słyszymy w szeregach kadry ZS-P w Orzyszu.

Nagrodzono ponadto starania pani Alicji Daszkiewicz (złota odznaka w konkursie dla opiekunów SKO) oraz pani Sylwii Wrzosek (srebrna odznaka).

- Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom ZS-P. Ukłony także w stronę pani Anny Demiańczuk (dyrektor orzyskiego oddziału PKO BP) oraz państwa Kamili i Piotra Rudczyk, których pomoc i zaangażowanie były po prostu bezcenne - podsumowują inicjatorzy orzyskiego triumfu.

KK

	http://m.wm.pl/2018/11/orig/sko3-505733.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages