Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Sprawdź, kto kandyduje do Rady Miejskiej w Orzyszu

2018-10-03 12:51:14 (ost. akt: 2018-10-03 13:21:42)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Kampania samorządowa rozkręciła się na dobre. W Orzyszu o mandat radnego ubiega się 43 kandydatów. 21 października mieszkańcy wybiorą 15 radnych.

Poniżej prezentujemy wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej w Orzyszu:

OKRĘG nr 1
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MIKUCKA Halina

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DUDA Leszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA ORZYSZA
SOKÓLSKA Karolina Anna

OKRĘG nr 2
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PILARCZYK Anna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OKUNIEWSKI Robert Krzysztof

OKRĘG nr 3
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KACA Teresa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OKUNIEWSKI Tadeusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA ORZYSZA
ZAREMBA Dominika

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MAZURY
JASIŃSKA Sylwia Edyta

OKRĘG nr 4
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GRZYMKOWSKA-TUŻNIK

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
SOKOŁOWSKI Andrzej Marcin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MROCZKO Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA ORZYSZA
ZAREMBA Adam Kazimierz

OKRĘG nr 5
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
OWCZAREK Alicja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RZEMIENIEWSKA Oliwia Aleksandra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MAZURY
JASIŃSKI Zbigniew

OKRĘG nr 6
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GRĄDZKI Krzysztof

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŚNIT Karol

OKRĘG nr 7
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SIENKIEWICZ Dorota

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OKUNIEWSKA Monika

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MAZURY
PATOKA Małgorzata

OKRĘG nr 8
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TOCZYŃSKI Robert Andrzej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OKUNIEWSKA Oliwia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA ORZYSZA
STANKIEWICZ Ewa Magda

OKRĘG nr 9
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ROMANOWSKI Tomasz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KIEWLAK Wioletta Jolanta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OKUNIEWSKI Rafał Tadeusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA ORZYSZA
WIĘSYK Katarzyna

OKRĘG nr 10
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MYKA Adam

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PASŁAWSKI Andrzej

OKRĘG nr 11
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ROGIŃSKI Andrzej Antoni

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GRALA Tadeusz

OKRĘG nr 12
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KIZLING Dariusz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NOWAKOWSKA Barbara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MAZURY
BARTKOWSKA Elżbieta Marianna

OKRĘG nr 13
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MAJEWSKI Edward

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WYKOWSKI Tomasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MAZURY
STRZELCZYK Krzysztof Henryk

OKRĘG nr 14
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KSIĄŻEK Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BRUDNICKI Marek Waldemar

OKRĘG nr 15
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KRAWCZYK Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KAMIŃSKI Adrian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MAZURY
PIWKO Iwona Marzanna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages