Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Na Irysie znów wesoło i muzycznie. Zobacz zdjęcia!

2018-08-26 08:26:05 (ost. akt: 2018-08-26 08:30:39)

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

— Jak kończyć wakacje, to z przytupem — z takie założenia wyszli najwyraźniej członkowie stowarzyszenia właścicieli domków na Irysie. Popularna plaża "wojskowa" 25 sierpnia wypełniła się śpiewami i śmiechem.

Pierwotny plan zarządu stowarzyszenia zakładał zorganizowanie tradycyjnego, znanego z ubiegłych lat wielkiego ogniska. I choć frekwencja dopisała, to inny pogląd na tę kwestię miała... pogoda. Przetaczające się przez Orzysz raz po raz ulewy nie ostudziły jednak zapału uczestników. Przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, impreza została przeniesiona pod namiot, gdzie czekał m.in. pokaźny grill.

Po godzinie 17 na Irysie zameldowało się blisko pół setki właścicieli domków, członków stowarzyszenia oraz zaprzyjaźnionych mieszkańców gminy. Nie obyło się i bez najmłodszych, z myślą o których przygotowano szereg konkursów z nagrodami (dotyczących m.in. wiedzy z zakresu bezpieczeństwa podczas kąpieli wodnych oraz słonecznych), który poprowadziła pani ratownik Magda Gentek.

Wydarzenie było podsumowaniem kolejnego etapu projektu pt. "Ładnie Na Irysie", dofinansowanego ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży - Ośrodka Działaj Lokalnie w Rucianem-Nidzie).

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z wydarzenia:


KK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages