Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Już 14 lipca Walka Czołgów na orzyskim poligonie

2018-07-04 10:00:00 (ost. akt: 2018-07-04 09:56:27)
Walka Czołgów

Walka Czołgów

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

Już po raz drugi odbędzie się Walka Czołgów. Wydarzenie wyjątkowe, które w ubiegłym roku ściągnęło około 20 tysięcy osób.

Zainteresowanie imprezą przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nikt nie spodziewał się aż takich tłumów, w związku z tym był duży problem z dojazdem na poligon i zaparkowaniem auta. Ale w tym roku ma być dużo lepiej. - Zmieniamy się dla was - zapewniają organizatorzy Walki Czołgów. - Atrakcyjniejsza inscenizacja z udziałem wojskowych statków powietrznych, szarża kawaleryjska w wykonaniu pięćdziesięciu kawalerzystów, musztra konna plutonu kawalerii, pokaz lansjerów, Crash Tank –pokaz rozjeżdżania samochodów osobowych przez czołg, przejażdżki dla dzieci na koniach kawaleryjskich to tylko niektóre atrakcje przygotowywane specjalnie dla Was!

Trwają ostatnie przygotowania do imprezy. Ma być zdecydowanie więcej służb zabezpieczających imprezę (pracowników ochrony,policji,wojska), strefa sanitarna dostosowana do ilości uczestników i co ważne zdecydowanie większa ilość parkingów, rozlokowanych w kilku miejscach dojazdowych. Organizatorzy zwracają się do wszystkich z prośbą: - Pamiętajcie, jadąc na WALKĘ CZOŁGÓW włóżcie za szybę auta białą kartkę A4, nasze służby i kierujący ruchem będą wiedzieli, że jedziecie na naszą imprezę. Będzie nam łatwiej pokierować WAS na właściwy parking. Jednak najlepiej przyjechać do Orzysza dzień lub dwa dni wcześniej. Uniknięcie tłoku.

Impreza startuje 14 lipca od 10.00. Główny punkt programu zaplanowano na godz. 17.00. Wstęp wolny.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages