Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Bomir i Saperzy bez litości dla rywali [ZDJĘCIA]

2018-05-23 07:18:12 (ost. akt: 2018-05-26 07:21:25)

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

FUTBOL/// Orzyska Liga Piłki Nożnej nabiera tempa. Po kolejnych sportowych egzekucjach stawce przewodzą Bomir i 15 Batalion Saperów. Na scenę wchodzi i Biała Piska.

Choć za nami dopiero 2. kolejka OLPN, już teraz widać, które ze zgłoszonych drużyn mają największy apetyt na złoto. 18 maja o dodatkowe 3 punkty dość łatwo wzbogacili się murowani faworyci: Bomir rozstrzelał Gaudynki (1:7), a 15 Batalion Saperów rozbroił kompletnie OSP Odoje (0:6). Po ostatniej porażce solidnie zrehabilitowali się przed swymi kibicami również zawodnicy Okoń Group, którzy nie dali większych szans Rakiecie Rostki (1:4).

Najwięcej emocji dostarczyły zgromadzonym na orzyskim orliku jednak pozostali. OSP Orzysz, dzięki bramce Łukasza Skłodowskiego, napsuł dużo krwi 3. obecnie w stawce Promilowi. Na wysokości zadania stanął jednak Szymon Rzodkiewicz, któremu przed końcowym gwizdkiem dwukrotnie udało się umieścić piłkę w siatce mundurowych.

Konfrontacją minionej kolejki była bez wątpienia wojna, którą zgotowali Dekada 70 i Zmechole. Ligowa "starszyzna" zawiesiła bardzo wysoko poprzeczkę wojskowym, aż 4-krotnie zmuszając ich golkipera do kapitulacji (na wyróżnienie zasługuje w szczególności widowiskowe trafienie Wojciecha Góreckiego). Zmechole, mimo kilku kryzysów, zdołali się jednak odkuć, dzięki czemu zwyciężyli 4:5 i zainkasowali pierwsze punkty w tym sezonie.

W Białej Piskiej zbierają ekipę
Z kolejną edycją ligi piłki nożnej ruszy niebawem i Biała Piska. Obecnie wciąż kompletowana jest lista drużyn. Organizatorzy gorąco zachęcają do wzięcia udziału. By się zarejestrować, wystarczy wypełnić druk zgłoszeniowy (np. na orliku w Białej Piskiej czy Drygałach). Zgłoszeń można dokonywać ponadto drogą internetową, a z ewentualnymi pytaniami warto kierować się pod numer 515-073-595.

Galeria zdjęć z wydarzenia:

KK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages