środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Spróbują ustrzelić Puchar Burmistrza Orzysza

2018-01-24 09:57:44 (ost. akt: 2018-01-25 19:55:12)

Autor zdjęcia: pixabay

Takich zawodów w Orzyszu już dawno nie było, a już na pewno adresowanych do osób nie mających na co dzień styczności z bronią. Mowa o zawodach strzeleckich, które 27 stycznia zamierza zorganizować Stowarzyszenie Zawisza z Giżycka.

Tego dnia na rewitalizowanej przez „zawiszaków” strzelnicy w byłym kompleksie wojskowym przy ul. Wierzbińskiej odbędą się Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Orzysza. Będą one miały charakter otwarty, co oznacza, że udział w nich będą mogli wziąć wszyscy chętni, bez względu na wiek czy płeć.

Warunkiem w przypadku osób niepełnoletnich jest posiadanie pisemnej zgody opiekuna, zaś wspólnym dla wszystkich uczestników – uiszczenie w dniu zawodów opłaty wpisowej w wysokości 30 zł. Uprawniać ona będzie do startu w jednej konkurencji.

Broń oraz amunicję zapewnią organizatorzy, choć regulamin dopuszcza także możliwość udziału w zawodach z własną bronią. Na czym polegać będą zaś same zawody? W planach jest przeprowadzenie dwóch konkurencji otwartych - strzelania z karabinu centralnego zapłonu z odległości 100 metrów oraz pistoletu centralnego zapłonu na dystansie 25 metrów. Dodatkowo przewidziana jest konkurencja dla szkół mundurowych.
Zapisy prowadzone będą bezpośrednio w dniu zawodów, natomiast więcej szczegółowych informacji zasięgnąć można na stronie www.zawiszagizycko.pl.
MOSiR Orzysz

TERMIN : 27 stycznia 2018 od 10:00 do 15:00
MIEJSCE : Strzelnica Zawisza Orzysz przy ulicy Wierzbińskiej

http://www.orzysz.pl/foto/180116215653.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages