Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Za nami kolejna edycja konkursu "English Song"

2017-05-17 21:30:00 (ost. akt: 2017-05-17 21:39:22)
Monika Zawadzka z orzyskiego gimnazjum - zwyciężczyni konkursu

Monika Zawadzka z orzyskiego gimnazjum - zwyciężczyni konkursu

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Monika Zawadzka wygrała 13. Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej "English Song", który odbył się w środę (17 maja) w Hali widowiskowo-sportowej w Orzyszu. Organizatorem imprezy po raz kolejny było orzyskie gimnazjum.

Już po raz 13. odbył się Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej „English Song”. Do rywalizacji stanęło 15 utalentowanych gimnazjalistów z sześciu szkół. Młodzi wokaliści przyjechali do Orzysza między innymi z Ełku, Pisza, Rucianego-Nidy czy Chełch. Podczas konkursu nastolatkowie zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze. Publiczność mogła wysłuchać między innymi takich przebojów jak „Show must go on” zespołu Queen, „Diamonds” Rihanny czy „Don't Speak” No Doubt. Jury (Joanna Kamieniecka, dyrektor Domu Kultury w Orzyszu, Izabella Łochowska doradca metodyczny z MODN w Ełku oraz Thomas Murphy z Batalionowej Grupy Bojowej NATO) nie miało łatwego zadania, bo poziom konkursu był naprawdę wysoki. Ostatecznie 1. miejsce zajęła Monika Zawadzka z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu, która zaprezentowała się w utworze „Little Me” zespołu Little Mix. 2. miejsce zdobyła Natalia Albo z Gimnazjum nr 4 w Ełku. 3. miejsce zajęła gimnazjalistka z Orzysza Katarzyna Ferenc. Nagroda publiczności powędrowała do Martyny Jażdżewskiej (wokal) i Wiktorii Rafy (gitara). Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Organizatorem 13. Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej „English Song” po raz kolejny było orzyskie gimnazjum. Wśród publiczności zasiedli uczniowie szkoły, którzy gorąco wspierali swoich rówieśników. Nie zabrakło także burmistrza Orzysza Zbigniewa Włodkowskiego, wicestarosty piskiego Marka Wysockiego czy żołnierzy z Batalionowej Grupy Bojowej NATO. Mundurowi sprawili uczestnikom konkursu miłą niespodziankę, wręczając im pamiątkowe dyplomy.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages