Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Zapisz się na jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce

2017-04-20 08:25:31 (ost. akt: 2017-04-20 08:59:38)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Trwają zapisy na jeden z najtrudniejszych biegów terenowych w Polsce, a nawet Europie. Mowa o Biegu Tygrysa, który w tym roku odbędzie się 19 sierpnia. Na uczestników czekają cztery kategorie, o różnym stopniu trudności, w tym jedna zespołowa.

W siódmej edycji Duża Beczka tym razem rozgrywana będzie w pojedynkę, zaś duety, z dodatkowym obciążeniem, startować będą w Małej Beczce. Saper Tygrysi to z kolei kategoria skierowana do śmiałków, którzy odcinek 1 kilometra pokonywać będą w saperskim stroju EOD. W tym roku, po namowach 15 Mazurskiego Batalionu Saperów, odpowiedzialnym za przebieg tej kategorii, trasę postanowiliśmy urozmaicić o dodatkowe elementy toru przeszkód. Nowością jest natomiast Cross Poligonowy, czyli bieg na dystansie 21 kilometrów, który w odróżnieniu od wcześniej wymienionych kategorii pokonać będzie można w dowolnym stroju (w Dużej i Małej Beczce obowiązują buty i spodnie typu wojskowego). Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych w postaci Biegu Małego Tygrysa.

Zapisy potrwają do 31 lipca (do 30 czerwca w przypadku obcokrajowców), o ile wcześniej nie zostanie zapełniony limit 300 startujących.

źródło: www.orzysz.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages