środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Dekanalne Spotkanie Młodzieży

2017-04-19 11:57:27 (ost. akt: 2017-04-19 12:01:44)

22 kwietnia 2017r. w Orzyszu. Z inicjatywy ks. Biskupa Jerzego Mazura zostali zaproszeni wszyscy młodzi całego dekanatu, a także harcerze z gminy Orzysz, aby oderwać się z codziennej stagnacji, „zejść z kanapy” - jak to mówił do młodzieży papież Franciszek w czasie Światowych Dni Młodzieży - i spędzić czas z rówieśnikami.

Będzie czas na modlitwę, na wspólny śpiew, na zabawę i poczęstunek. Gwoździem programu będzie koncert rapowy grupy Wyrwani z Niewoli. Członkowie zespołu opowiedzą także o swoim dawnym życiu pogrążonym w nałogach i podzielą się tym, jak odkrywali swoje pasje, talenty, a przede wszystkich będą zachęcać młodzież do twórczego tworzenia własnej historii. Gospodarzami tego wydarzenia będą: Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, dziekan ks. Piotr Butrymowicz oraz proboszcz parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej ks. Lech Gardocki.

źródło: www.orzysz.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages