Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Zagrają, by upamiętnić Krzyśka

2017-03-13 17:26:33 (ost. akt: 2017-03-13 17:36:20)

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

To już ostatnia prosta przed VII edycją Turnieju Szachowego poświęconego pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego. 26 marca szachiści z najróżniejszych miejsc Polski i zagranicy spotkają się w Orzyszu, by walczyć o Puchar Burmistrza, cenne nagrody oraz jeszcze cenniejsze punkty do prestiżowej klasyfikacji Grand Prix Warmii i Mazur.

Tegoroczna odsłona rozpocznie się oficjalnie o godzinie 10.00 w sali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu (ul. Osiedle Robotnicze 11A).

- W poprzednich latach, za każdym razem swoją obecnością zaszczycali nas nie tylko najlepsi zawodnicy z regionu, ale także znani mistrzowie z zagranicy, jak np. Rosji, Litwy czy Białorusi. I choć zazwyczaj to właśnie rosyjscy szachiści okupowali podium, to zawody organizowane są zawsze z myślą o każdym szachiście: i tym, który dysponuje papierami mistrzowskimi, i tym, który dopiero stawia pierwsze kroki przy szachownicy - mówią organizatorzy.

Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Udział w nim może wziąć każdy. Łączna suma nagród pieniężnych to blisko 1400 zł, organizatorzy przewidują również dodatkowe nagrody rzeczowe.

Więcej informacji można uzyskać m.in. telefonicznie (663-931-299 lub 87 4237 010), a także drogą internetową pod adresem e-mail: dom.kultury@orzysz.pl

http://orzysz.pl/foto/170228115354.jpg

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages