Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Kto złowi ostatnie punkty do Grand Prix?

2016-10-09 10:23:26 (ost. akt: 2016-10-09 10:24:04)
Na Warmii i Mazurach wędkarstwo cieszy się bardzo dużą popularnością.

Na Warmii i Mazurach wędkarstwo cieszy się bardzo dużą popularnością.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Zbliża się wielki finał IV Wędkarskiego Grand Prix Orzysza. 23 października wędkarze już po raz ostatni w tej edycji zmierzą się w walce o punkty do klasyfikacji generalnej. Zacięta rywalizacja o najwyższe trofea wciąż trwa, a o miejscach na podium zadecydują właśnie niedzielne zawody spinningowe na orzyskim jeziorze.

A i jest o co walczyć: osoba, która w całym cyklu uzbiera największa liczbę punków, otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową (ta natomiast - z pewnością ułatwi lepsze wyniki w przyszłości). Na wartościowe upominki mogą liczyć także najlepsi wędkarze, którym umiejętności i szczęście pozwolą uzyskać najlepsze rezultaty w nadchodzących zawodach spinningowych.

Trzeba się jednak śpieszyć - ostateczny termin, do którego można zgłaszać swój udział, mija właśnie dziś (21 października). Zgłoszenia można dokonać bezpośrednio w biurze orzyskiego MOSiR, telefonicznie na nr 87 423 01 86 lub wysyłając zgłoszenia na adres e-mail: mosir@orzysz.pl

Zawodnicy spoza Orzysza muszą ponadto uiścić opłatę wpisową w wysokości 10 zł (płatna w dniu zawodów), a każdy wędkarz musi mieć także aktualne zezwolenie wędkarskie. Osoby nie dysponujące własną łodzią na orzyskim akwenie, będą mogły takową wypożyczyć u organizatorów (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej). Również i tu czas odgrywa kluczowe znaczenie - liczba łodzi jest bowiem ograniczona.

- Choć pogoda w ostatnim czasie nie rozpieszcza, to jesteśmy przekonani, że nie przeszkodzi to w osiągnięciu przyzwoitych rezultatów oraz w świetnej zabawie. Zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa do spróbowania swych sił na jeziorze Orzysz - podsumowują organizatorzy.

Początek zawodów zaplanowano na godz. 7.00. Zbiórka uczestników na Plaży Miejskiej o godz. 6:30.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages