Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Indianie na orzyskiej plaży. Zobacz zdjęcia!

2016-08-30 21:43:56 (ost. akt: 2016-09-01 11:13:12)
Mali Indianie w jednym z własnoręcznie zbudowanych "tipi"

Mali Indianie w jednym z własnoręcznie zbudowanych "tipi"

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

Wielkie ognisko, pióropusze, indiańskie namioty tipi i dziesiątki uśmiechniętych, dziecięcych twarzy - to efekt oficjalnego spotkania podsumowującego projekt "Rodzinnie-aktywnie-bezpiecznie. Lato 2016 na Irysie", które 26 sierpnia wypełniło zabawą byłą "plażę wojskową" w Orzyszu.

W imprezie wzięło udział 25 uczestników projektu wraz z rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi, wśród których nie zabrakło - związanych z inicjatywą - przedstawicieli lokalnych władz.

- Była to okazja do podziękowania wszystkim tym, bez których nie udałoby się zrealizować m.in. wchodzących w ramy projektu warsztatów z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej czy podstaw sztuki wędkarskiej, a także niezapomnianego spływu kajakowego - mówi Ewa Stankiewicz, koordynatorka projektu.

Środki na inicjatywę pozyskano za sprawą 9. edycji programu "Działaj Lokalnie". Realizatorem projektu było SWDROWD "Irys" w Orzyszu - przy wsparciu miejscowego stowarzyszenia "Szansa na…".

Więcej informacji w najnowszym numerze Gazety Piskiej.

Galeria zdjęć z wydarzenia:
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages