środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Wystartuj w Orzyskim Biegu Ulicznym

2016-06-10 14:32:32 (ost. akt: 2016-06-10 14:34:59)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Archiwum MOSiR Orzysz

W piątek (17 czerwca) w Orzyszu odbędzie się coroczne święto biegania. Tego dnia po raz 23. ulicami miasta prowadzić będzie trasa Orzyskiego Biegu Ulicznego.

Tegoroczna trasa będzie się nieco różniła od tej pokonywanej w ubiegłych latach. Najmłodsi uczestnicy ścigać się będą na bieżni lekkoatletycznej przy orzyskiej hali. W starszych kategoriach rywalizacja przebiegać będzie spod Sali widowiskowo-sportowej, przez ulice Ełcką i Leśną na Stadion Miejski. Początek głównego biegu rozpocznie się o godz. 11. Od godz. 9 swoje starty rozpoczną najmłodsi sportowcy.

Aby wziąć udział w biegu należy zgłosić swój udział w biurze MOSiR lub u opiekunów szkolnych. Osoby spoza gminy Orzysz oraz startujące w kategorii Open proszone są o rejestrację do środy 15 czerwca dzwoniąc na nr 87 423 01 86 lub przesyłając zgłoszenie drogą mailowa na adres mosir@orzysz.pl.
Każdy uczestnik, który pokona trasę biegu nagrodzony zostanie pamiątkowym dyplomem. Główna walka toczyć się będzie natomiast o medale. Dodatkowo wszyscy startujący staną przed szansą wylosowania nagród rzeczowych.

źródło: www.orzysz.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. duch z hotelu Mazury #2011197 | 188.146.*.* 15 cze 2016 13:19

  Umiłowany Najjaśniejszy Panie złotousty zbigu królu pijaru i obiecanek cacanek dziękuję, że w swej wspaniałości znalazłeś czas na odpisanie swojemu poddanemu:-) I od razu mam pytanie: a gdzie smok?:-) Bo w każdej bajce jest smok:-)))))) A taką piękną bajeczkę napisałeś poniżej:-) Ukochany wodzu złotousty zbigu uwielbia Cię cały Orzysz za Twoje liczne talenty. Także bajkopisarza:-) Uważam, że powinieneś wystartować w konkursie biblioteki miejskiej na bajkopisarza. Wodzu startuj! Pokaż klasę całemu światu i naszym orzyskim pacholętom jak się pisze bajki. Wygrasz w cuglach! W zasadzie to już w bibliotece mogą wypisywać pierwszą nagrodę dla Ciebie Wodzu. Co tam Hans Christian Andersen! Co tam bracia Grimm! W Orzyszu mamy prawdziwego maestro w baśniopisarstwie i jest nim - a jakże mogłoby być inaczej! - nasz umiłowany Wódz złotousty zbig król pijaru i obiecanek cacanek:-)))))))))))))) Wodzu! Orzysz jest z Ciebie dumny!:-) Wodzu kochamy Cię za Twe baśniopisarstwo!:-))))))

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Zbigniew Włodkowski #2010913 | 91.210.*.* 14 cze 2016 21:54

  Drogi Wielbicielu burmistrza, duchu z hotelu Mazury informuję że na remont hotelu jest już przygotowany projekt techniczny i pozwolenie na budowę. Remont tego budynku wymaga nakładów w wysokości ok. 8 mln, dlatego ogłaszamy przetarg w poszukiwaniu prywatnego inwestora. Naszemu miastu potrzebny jest hotel, inaczej nie będzie u nas turystów. Wolałbym, żeby prywatne fundusze przywróciły budynkowi pierwotną funkcję. Nasza gmina i miasto ma tak wiele potrzeb, że mamy na co wydać te miliony (wodociąg, kanalizacja, ścieżki pieszo-rowerowe wzdłuż Orzyszy, drogi gminne, płace zabaw dla dzieci, skate park, park militarny przy muzeum itp.) Złożyliśmy już 7 wniosków do funduszy unijnych. Jeśli jednak w sierpniu nie znajdzie się prywatny inwestor gmina w grudniu składa wniosek na termomodernizacje i w 2017 ruszamy z remontem. Będzie to jednak kosztem innych inwestycji. Szkoda, że nie zauważyłeś, iż hotel niszczał i był okradany przez piętnaście lat i było OK. W ubiegłym roku przeprowadziliśmy bardzo trudny proces nabycia tego budynku. W tym roku wykonaliśmy dokumentację. Dziękuję za "złotousty" niestety czarodziejem nie jestem i nie potrafię w ciągu toku zrobić tego czego być może Ty nie zrobiłeś w kilka lat. Muszę Ciebie przeprosić, że zawiodę Twoje oczekiwani i na koniec kadencji będzie tak jak powiedziałem. W następnej informacji napisz coś o SDŚ, który powstał z trzech zrujnowanych budynków powojskowych. Dziękuję za pozytywne podejście do tego trudnego tematu. Panie sflustrowany "damy radę".

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. markk #2009744 | 94.254.*.* 12 cze 2016 21:54

  Proponuje nazwę Hotel Mazury im. Zbigniewa Wlodkowskiego ;)))

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages