Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

I Gminny Dzień Seniora już za nami. Zobacz zdjęcia i film!

2016-05-22 01:25:20 (ost. akt: 2016-05-22 11:03:45)
Seniorzy i nieco młodsi artyści wspólnie zadbali o oprawę artystyczną

Seniorzy i nieco młodsi artyści wspólnie zadbali o oprawę artystyczną

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

Choć lata lecą, to w sercach orzyskich seniorów wciąż nie brak ognia młodości. Udowodnił to historyczny, pierwszy "Dzień Seniora", podczas którego na scenie zaprezentowała się cała plejada utalentowanych artystów o najróżniejszym "stażu scenicznym".

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i wideorelacji z imprezy.

Więcej informacji w najnowszym numerze Gazety Piskiej.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Prorok_ #1999310 | 94.42.*.* 25 maj 2016 14:10

  Z informacji zawartej w artykule gazetu Współczesnej (Link: http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/war mia-i-mazury/art/9089579,hotel-mazury-or zysz-miasto-kupilo-zniszczony-hotel,id,t .html) wynika, że „ W końcu, po półrocznych negocjacjach, dotychczasowy właściciel zgodził się przekazać prawo własności Hotelu Mazury na rzecz Orzysza za 954,4 tys. zł. Nie dostał jednak tych pieniędzy. Całą kwotę otrzymają wierzyciele w zamian za zwolnienie nieruchomości z obciążeń hipotecznych.” Jeśli to prawda i jeśli przypadkiem właściciel był coś winien Gminie Orzysz, to znaczy, że gmina nie tylko, ze nie odzyskała tego co jej się należało ale i wzięła sobie większy kłopot na głowę. Pamiętam, że pisano o dewastacji hotelu a nawet jakimś bodajże podpaleniu. Teraz to już kłopot gminy a więc wasz orzyszacy. A tak pięknie obiecywał przed wyborami.... podobnie jak pewien burmistrz w Piszu. Według niego „wreszcie miało być normalnie” a skończyło się nieomalże 70 milionowym zadłużeniem. Działajcie puki czas, bo kto wie z czym zostaniecie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. kibic #1999196 | 212.47.*.* 25 maj 2016 09:51

  duch z hotelu mazury masz 100 procent racji kiedyś w swej naiwności myslałem że Łukasz Nikołajuk to w porzo gość bo nasz bo ze "Sniardw" i bedzie w porzo jako radny a okazało sie ze to zwyczajny parobek w politycznym folwarku Włodkosia

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. duch z hotelu Mazury #1999184 | 188.146.*.* 25 maj 2016 09:36

  I jeszcze jedno: dużo winy w tym co się dzieje jest także po stronie radnych. Jedzą z ręki złotoustemu Zbigowi - partyjni i bezpartyjni, starsi i młodsi radni - bez wyjątku. Żaden nie ma odwagi powiedzieć na Radzie prawdy i postawić się złotoustemu Zbigowi i w ten sposób stanąć w obronie Orzysza i nas, mieszkańców. Gdyby mieli honor, to powinni złożyć mandaty. To byłoby uczciwe i honorowe z ich strony. A tak są zwykłymi pacynkami w marnej jakości teatrzyku politycznym złotoustego Zbiga.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. duch z hotelu Mazury #1999180 | 188.146.*.* 25 maj 2016 09:19

  do: prorok To co, Pan opisał znakomicie oddaje "filozofię" rządzenia Orzyszem przez złotoustego Zbiga, króla pijaru i pustych obietnic bez pokrycia. Te cytaty, które Pan przytoczył są sednem istoty jego rządzenia. On się świetnie bawi, ale za całe niechlujstwo w zarządzaniu naszym miastem złotoustego Zbiga koszta poniesiemy my - orzyscy podatnicy. Póki co, fakty są takie: hotel Mazury jak straszył tak nadal straszy, a na jesień minie 2 lata od wyborów i będzie półmetek. Czy w naszym Orzyszu coś się zmieniło na plus? Hotel Mazury jest tego najlepszego dowodem. Złotousty Zbigu! Kończ Waść, wstydu sobie, naszemu miastu i nam Orzyszanom oszczędź! Wracaj do Drozdowa, albo do sejmu lub innego sejmiku i tam innych "uszczęśliwiaj" swoimi "genialnymi" pomysłami, ale nas i Orzysz zostaw w świętym spokoju.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Prorok_ #1999108 | 94.42.*.* 25 maj 2016 07:02

  W sierpniu 2015 roku napisałem komentarz do omawianego w tamtym czasie zakupu hotelu. napiszę go jeszcze raz ba nadal jest aktualny: "Ale afera. Gmina Orzysz kupuje hotel i dopiero zastanawia się skąd wziąć 6 milionów złotych i na co ten hotel przeznaczyć. Do tej pory za największą głupotę działalności samorządowej uważałem wpakowanie około 5 milionów złotych w piską wieżę ciśnień. Teraz widzę, że być może będę musiał zmienić zdanie. Posłuchajcie co mówi burmistrz Orzysza: „Gmina ten hotel wykupi i właściwie DOPIERO się zacznie MOJE zmartwienie, bo muszę pomyśleć skąd wziąć co najmniej 6 milionów złotych, żeby ten hotel po prostu wyremontować.” „Gmina szuka teraz pomysłu na zagospodarowanie hotelu.” - redaktorka tak powiedziała a Włodkowski: „Musimy wymyślić coś na co może być dofinansowanie.”

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (7)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages