Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Przed wędkarzami ostatnie zawody Grand Prix

2015-10-06 12:00:00 (ost. akt: 2015-10-05 15:03:15)

W niedzielę 11 października, wędkarze uczestniczący w III Wędkarskim Grand Prix Orzysza po raz ostatni będą mieli szansę zawalczyć o punkty do klasyfikacji generalnej. Tego dnia na jeziorze Orzysz odbędą się zawody spinningowe, które zakończą wędkarskie Grand Prix.

Przed kończącymi cykl zawodami, szanse na końcowy triumf zachowuje już tylko dwóch zawodników. Bój o najwyższą lokatę stoczą Grzegorz Biernat i Adrian Nowicki. Wędkarze mają o co walczyć. Ten, który w całym cyklu uzbiera największą liczbę punktów otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Na wartościowe upominki mogą liczyć także najlepsi wędkarze w niedzielnych zawodach.

Aby stanąć do walki o wspomniane nagrody należy zgłosić swój udział do soboty 10 października. Można tego dokonać w sklepie „Ochotka”, biurze MOSiR, telefonicznie na nr 87 423 01 86 lub wysyłając zgłoszenie drogą mailową na adres mosir@orzysz.pl. Zawodnicy spoza Orzysza muszą ponadto uiścić opłatę wpisową w wysokości 10 zł. płatną w dniu zawodów, a każdy wędkarz musi mieć aktualne zezwolenie wędkarskie. Ci, którzy nie posiadają własnej łodzi, będą mogli ją wypożyczyć u organizatorów, po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji.

Początek zawodów zaplanowano na godz. 7. Zbiórka uczestników na Plaży Miejskiej o godz. 6:30. Serdecznie zapraszamy!

MOSiR Orzysz

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sprzedałem hotel #1830006 | 94.42.*.* 6 paź 2015 15:54

    Jak to dobrze, że nie wciskacie na siłę Burmistrza do artykułu. Niech on myśli dalej, bo słuchy chodzą, że już wie na co kupuje hotel. Jak wiadomo w Radiu Olsztyn w dniu 28 sierpnia Burmistrz powiedział : „Gmina ten hotel wykupi i właściwie DOPIERO się zacznie MOJE zmartwienie, bo muszę pomyśleć skąd wziąć co najmniej 6 milionów złotych, żeby ten hotel po prostu wyremontować.” I dalej : "„Musimy wymyślić coś na co może być dofinansowanie.”- to o przeznaczeniu hotelu. Nic tylko pogratulować gospodarskiego myślenia. Ale wracając do meritum. Podobno już wymyślono - będziecie mieli Orzyszacy w hotelu Urząd Miasta. Tego podobno wam najbardziej brakuje. Zapłacicie za to co najmniej 6 milionów złotych - radujcie się......

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages