Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Rezerwy Śniardw mogą zagrać w A-klasie

2015-07-02 15:00:00 (ost. akt: 2015-07-02 09:55:57)

Autor zdjęcia: Archiwum Śniardw Orzysz

Rezerwy Śniardw nadal mają szansę awansować do A-klasy. Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował bowiem o powiększeniu rozgrywek A-klasy do 48 zespołów (4 x 12), w związku z czym w najbliższy weekend zostaną rozegrane spotkania barażowe, w których udział wezmą także rezerwy Śniardw.

Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 26 czerwca 2015 roku zdecydował o rozegraniu barażów o trzy wolne miejsca. Prawo do gry w barażach mają drużyny spadające z A-klasy (Olimpia Miłki, Huragan II Morąg, Olimpia Kisielice) oraz drużyny z 3 i 4 miejsc B-klasy (Granica II Kętrzyn, Śniardwy Bomir Orzysz, Magdalenka Markusy, Granica Zagaje, Orzeł Czerwonka, Płomień Turznica, ITR Jeziorak Iława). Wszystkie zespoły skorzystały z możliwości i w najbliższy weekend rozpoczną walkę o trzy wolne miejsca w A Klasie.

Jak czytamy w komunikacie na stronie WMZPN baraże podzielono na część wschodnią i zachodnią. W grupie wschodniej zdecydowano o rozegraniu dwóch meczów półfinałowych (niedziela 5 lipca) oraz meczu finałowego w (niedziela 12 lipca). W meczach półfinałowych rozstawiono drużyny sklasyfikowane na wyższych pozycjach po sezonie 2014/15 – Olimpia Miłki (A klasa) i Granica II Kętrzyn (3 miejsce w B klasie). Do tych drużyn dolosowano drużyny, które zajęły 4 miejsca w swoich grupach B klasy (Śniardwy Bomir Orzysz, Orzeł Czerwonka).

Niedziela 5 lipca, godz. 17:00 – mecze półfinałowe grupy wschodniej

Olimpia Miłki – Orzeł Czerwonka
Granica II Kętrzyn – Śniardwy Bomir Orzysz

Niedziela 12 lipca, godz. 17:00 – mecz finałowy grupy wschodniej
(zwycięzca uzyska awans do A klasy)
Olimpia Miłki / Orzeł Czerwonka – Granica II Kętrzyn / Śniardwy Bomir Orzysz*

*gospodarzem meczu finałowego (jeśli wygra mecz półfinałowy) będzie w kolejności: Olimpia Miłki (A klasa), Granica II Kętrzyn (3 miejsce w B klasie), Śniardwy Bomir Orzysz, Orzeł Czerwonka (4 miejsce w B klasie – kolejność wyłoniono w wyniku losowania pomiędzy Śniardwami, a Orłem)

W grupie zachodniej zdecydowano o rozstawieniu dwóch drużyn, które w sezonie 2014/15 uczestniczyły w rozgrywkach A klasy (Huragan II Morąg, Olimpia Kisielice). O prawo gry z tymi drużynami w niedzielę 5 lipca zagrają na krzyż zespoły z 3 i 4 miejsc 2 i 4 grupy B Klasy (Magdalenka Markusy, Granica Zagaje, Płomień Turznica, ITR Jeziorak Iława). Gospodarzami będą drużyny z 3 miejsc B Klasy:

Niedziela 5 lipca, godz. 17:00 – mecze półfinałowe grupy zachodniej
Magdalenka Markusy – ITR Jeziorak Iława
Płomień Turznica – Granica Zagaje

W wyniku losowania wyłoniono pary finałowe grupy wschodniej. Mecze odbędą się w niedzielę 12 lipca na boiskach drużyn występujących w sezonie 2014/15 w A Klasie:

Niedziela 12 lipca, godz. 17:00 – mecze finałowe grupy zachodniej
(zwycięzcy uzyskają awans do A klasy)
Huragan II Morąg – Magdalenka Markusy / ITR Jeziorak Iława
Olimpia Kisielice – Płomień Turznica / Granica Zagaje

źródło: Śniardwy Orzysz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages