Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Dziewięć drużyn chętnych do tytułu

2015-05-08 19:00:00 (ost. akt: 2015-05-08 12:15:31)

Autor zdjęcia: Archiwum MOSiR Orzysz

Dziewięć zespołów stanie do walki o Puchar Burmistrza Orzysza w dwunastej już edycji Orzyskiej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki zainaugurowane zostaną w piątek 15 maja i potrwają do pierwszego weekendu lipca.

Przez blisko dwa miesiące na orzyskim orliku o tytuł walczyć będzie dziewięć amatorskich zespołów z Orzysza i okolic. W gronie tym znaleźli się Zmechole, Dekada 70, Bomir Orzysz, Dąbrówka, Mixed Team, FC Mieszanka, Mikosze Osada, Gaudynki oraz Afera Cierzpięty.

W pierwszej serii gier naprzeciw siebie staną Dekada 70 z Aferą Cierzpięty, Dąbrówka zmierzy się z Gaudynkami, Bomir Orzysz podejmie Mikosze Osadę, zaś inauguracyjną kolejkę zakończy pojedynek pomiędzy Mixed Team a FC Mieszacze.

Mistrza Orzyskiej Ligi Piłki Nożnej poznamy najpóźniej 3 lipca. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Bomir. Szczegółowy terminarz ligi dostępny jest w zakładce Orzyska Liga Piłki Nożnej.

Kapitanom drużyn przypominamy o kilku ważnych kwestiach, których należy dopełnić przed startem ligi:

— dostarczyć do biura MOSiR wypełnioną i podpisaną listę zawodników (do środy 13 maja),
— dostarczyć do biura MOSiR zgody rodziców/opiekunów prawnych zezwalające na udział w rozgrywkach zawodników niepełnoletnich (do środy 13 maja),
— dokonać opłaty wpisowej w kwocie 50 zł. na konto Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu (ul. Osiedle Robotnicze 11a, 12-250 Orzysz) o nr 40 9364 0000 2003 0012 1516 0003 tytułem Wpisowe do Orzyskiej Ligi Piłki Nożnej (do 15 maja, z opłaty zwolnione są drużyny sołeckie).

MOSiR Orzysz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages