Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Postaw na aktywność! Zgłoś swoją wieś do Gminnej Ligi Sołectw

2015-04-24 12:00:00 (ost. akt: 2015-04-24 09:53:43)

Startuje nowa inicjatywa sportowa w gminie Orzysz, która pobudzić ma do aktywności fizycznej mieszkańców terenów wiejskich. Gminna Liga Sołectw, bo o niej mowa, to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do integracji sołectw i szansa na zdobycie cennego sprzętu sportowego.

Gminna Liga Sołectw nie ma na celu kreowania przyszłych olimpijczyków, choć mamy cichą nadzieję, że dzięki niej znajdzie się talent, który rozsławi Orzysz. Ma to być przede wszystkim fajna zabawa i sposób na zachęcenie mieszkańców do aktywności.

Jak wziąć w niej udział? Wystarczy, że znajdzie się wśród Waszej społeczności osoba, która wyjdzie z pomysłem organizacji imprezy. Może to być choćby turniej piłki nożnej, zawody w przeciąganiu liny, czy festyn sportowy, w których udział będą mogły wziąć także reprezentacje innych sołectw. Jeśli nie wiecie do końca jak poprowadzić swoją imprezę nie jest to żaden problem. Wsparciem każdej inicjatywy służy MOSiR.

Każde sołectwo, które zaproponuje organizację imprezy we własnej wsi już na starcie nagrodzone zostanie premią punktową. Dodatkowe punkty przyznawane będą za miejsca zajęte na koniec poszczególnych imprez. W trakcie całego roku, drużyna która uzbiera ich najwięcej, otrzyma tytuł najaktywniejszego sołectwa z terenu Gminy Orzysz oraz zyska atrakcyjny sprzęt sportowy dla swojej społeczności. Jest o co walczyć! Czekamy więc na Wasze propozycje.

Gminna Liga Sołectw krok po kroku:

— zaproponuj własną imprezę,
— zgłoś chęć jej organizacji do MOSiR-u,
— zbierz drużynę,
— zdobywaj punkty
— wygrywaj dla swojego sołectwa atrakcyjny sprzęt sportowy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages