Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Uwaga! Zakaz wstępu na poligon!

2015-03-02 14:38:01 (ost. akt: 2015-03-02 15:01:34)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Mając na względzie bezpieczeństwo ludności zamieszkującej tereny przyległe do Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w celu zapobiegania tragicznym wypadkom, informujemy, że w Ośrodku Szkolenia Orzysz prowadzone będą strzelania amunicją bojową.

Strzelania rozpoczynają się jutro (3 marca) i odbywać się będą codziennie w godzinach od 09:00 do 14:30. Ponadto trwać będą także strzelania nocne we wtorki i czwartki w godzinach od 19:00 do 23:00. Ćwiczenia na poligonie potrwają do 31 marca br.

W rejonach obiektów szkoleniowych znajdują się maszty ostrzegawcze z czerwoną flagą - w dzień i czerwonym światłem - w nocy, które to sygnały oznaczają "ostre strzelanie". Przypominamy! Teren poligonu oznaczony tablicami informacyjnymi jest terenem zamkniętym dla ludności cywilnej i szczególnie niebezpiecznym dla życia i zdrowia osób, które zlekceważą zakaz wstępu na jego teren.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages