Unia zremisowała ze Śniardwami

2015-02-14 20:02:19(ost. akt: 2015-02-15 14:27:17)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W sobotni wieczór (14.02) A-klasowa Unia Olecko zmierzyła się w meczu kontrolnym z liderem V ligi Śniardwami Orzysz. Sparing rozegrany w Olecku zakończył się remisem 3:3.
Mecz był bardzo ciekawym i emocjonującym widowiskiem. Do przerwy Unia prowadziła 1:0 po strzale Wojciecha Kryńskiego. Już na początku drugiej połowy goście wyrównali, a później strzelili jeszcze dwie bramki. W 75. min podopieczni trenera Karola Sobczaka zdobyli bramkę kontaktową po uderzeniu głową przez Kamila Żylińskiego. Unia poszła za ciosem i w 90. min Łukasz Gierak wyrównał na 3:3.

W sobotę, 21 lutego o godz. 16 Unia podejmuje Wigry II Suwałki.