Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Przedstawicielki Kół w Olsztynie

2015-01-29 15:27:05 (ost. akt: 2015-01-29 15:35:29)
Do Olsztyna pojechały przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich

Do Olsztyna pojechały przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich

Autor zdjęcia: Archiwum

Na zaproszenie Pana Wiesława Domiana - Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Olsztynie Burmistrz Zbigniew Włodkowski oraz przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich reprezentują Gminę Orzysz na posiedzeniu Zarządu Związku oraz podczas konferencji w dniach 28-29 stycznia.

Jednym z tematów spotkania jest omówienie i prezentacja nowych inicjatyw organizacyjnych i handlowych Związku budujących spójność organizacji oraz sposoby finansowania i działalności, a także prezentacja nowego portalu skocznościowego integrującego środowisko Kół Gospodyń Wiejskich oraz Kółek Rolniczych.

Konferencja była okazją do spotkania Pań z Orzysza z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem oraz Wicemarszałek Wiolettą Śląską –Zyśk.

źródło: UM Orzysz


Od jutra w sprzedaży. Tylko ciekawe informacje, polecam :)Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. @@@ #1650524 | 81.15.*.* 30 sty 2015 08:22

    A medale i dyplomy pamiątkowe będą? To jest domena Włodkowskiego uśmieszek spod wąsika i medalik wpięty e klapkę. bu hahaha

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages