Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Nie zwlekaj. Złóż wniosek o dofinansowanie

2015-01-22 11:16:44 (ost. akt: 2015-01-22 12:29:16)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Można składać wnioski o dofinansowanie usuwania azbestu. Ruszył "Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Orzysz". Środki pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

W ramach projektu realizowane będą zadania: odbiór, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest oraz demontaż, zabezpieczenie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

Gmina Orzysz dokona wyboru przedsiębiorcy, który wykona powyższe prace.

Dofinansowanie uzależnione będzie od otrzymanej przez Gminę Orzysz dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Wysokość dofinansowania ze strony Funduszu - 85% kosztów kwalifikowanych, pozostałe 15% będzie zobowiązany ponieść właściciel nieruchomości.

Realizacja zadania nie uwzględnia kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych..

Wnioski należy składać do 28 lutego 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Orzyszu ul. Giżycka 15, 12-250 Orzysz.

Wszelkich informacji udziela pracownik Urzędu Miejskiego w Orzyszu inspektor Władysław Pszczółkowski, telefonicznie pod nr 874241069 lub osobiście – pokój nr 12.

Wnioski do pobrania na stronie internetowej www.bip.orzysz.pl w zakładce ogłoszenia oraz w siedzibie urzędu - pokój nr 12.

źródło: UM w Orzyszu

Od jutra w sprzedaży. Tylko ciekawe informacje, polecam :)Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages