Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Zapisz się do Orzyskiej Akademii Sportów Zimowych

2015-01-15 08:56:50 (ost. akt: 2015-01-15 12:58:38)

Chcecie podszlifować swoje umiejętności w sportach zimowych i aktywnie spędzić ferie? Dzięki ofercie przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu będziecie mieli ku temu okazję. Wraz z początkiem ferii rusza bowiem czwarta edycja Orzyskiej Akademii Sportów Zimowych.

W ramach corocznego projektu organizatorzy zaplanowali wyjazdy na stok narciarski oraz sztuczne lodowisko. Dodatkowo uczestnicy będą mieli zapewniony udział w zawodach narciarskich o Puchar Burmistrza Orzysza, które 4 lutego odbędą się na stoku w Okrągłem. Projekt zwieńczony zostanie zaś kuligiem.

Opłata za udział w Orzyskiej Akademii Sportów Zimowych wynosi 60 zł od osoby. Pozostałe koszty zostaną pokryte ze środków Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu. W trakcie akademii nie będą jednak prowadzone zajęcia pod okiem instruktorów narciarstwa. Osoby chcące skorzystać z ich pomocy będą musiały pokryć koszty z tym związane we własnym zakresie.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach - śpiesz się! Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są w biurze MOSiR lub telefonicznie pod nr tel. 87 423 01 86.

Opłaty wpisowej należy dokonać do 21 stycznia br. na rachunek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu (ul. Osiedle Robotnicze 11a, 12-250 Orzysz) nr 40 9364 0000 2003 0012 1516 0003 w tytule wpisując "Wpisowe - imię i nazwisko dziecka".

Spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczestników odbędzie się w piątek 23 stycznia o godz. 16 w Sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu. Serdecznie zapraszamy!

MOSiR Orzysz

HARMONOGRAM:
27 stycznia – wyjazd na stok narciarski w Okrągłem
29 stycznia – wyjazd na stok narciarski w Okrągłem
2 lutego – wyjazd na sztuczne lodowisko w Giżycku
3 lutego – wyjazd na stok narciarski w Okrągłem
4 lutego – wyjazd na stok narciarski w Okrągłem (zawody o Puchar Burmistrza Orzysza)
6 lutego – kulig z ogniskiem

* w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych realizowana będzie alternatywna oferta zajęć


Od jutra w sprzedaży. Tylko ciekawe informacje, polecam :)Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages