Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Strażacy w stanie podwyższonej gotowości

2015-01-11 13:01:57 (ost. akt: 2015-01-11 13:48:11)

Autor zdjęcia: OSP Orzysz

Powalone drzewa i zablokowane drogi - to była niespokojna noc i poranek dla orzyskich strażaków, którzy czterokrotnie wyjeżdżali do usuwania skutków wichury, przechodzącej przez nasz region. — Ze względu na trudne warunki pogodowe, jednostka w dalszym ciągu jest w podwyższonym stanie gotowości — mówi Mariusz Semenowicz z OSP Orzysz.

— W nocy z 10 na 11 stycznia (do północy) strażacy z OSP Orzysz dwukrotnie wyjeżdżali w celu usunięcia powalonych drzew — informuje Mariusz Semenowicz, prezes OSP Orzysz. — Pierwsze wezwanie wpłynęło o godz. 21.18. Złamane drzewo utrudniało jazdę kierowcom poruszającym się na trasie Orzysz - Pisz. W drugim przypadku o godz. 23.50 orzyscy ratownicy udali się na trasę Orzysz - Giżycko, gdzie dwa przewrócone drzewa całkowicie blokowały oba pasy jezdni. Ok. godz. 0.30 trasa do Giżycka była już przejezdna. Godz. 5.00 (11 stycznia przyp.red.) - kolejny wyjazd i kolejna interwencja na drodze. Tym razem strażacy usuwali powalone drzewo na trasie Orzysz - Ełk. O godz. 7.49 sześcioosobowy zastęp wyjechał na trasę Orzysz - Giżycko, gdzie usuwał powalone drzewo w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Ublik i Danowo. Wśród zablokowanych pojazdów była też karetka pogotowia. Po kilkunastu minutach samochody ruszyły w dalszą trasę.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl


Tylko ciekawe informacje, polecamPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages