Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Orzysz. Aż szesnaście par świętowało "Złote Gody"

2014-10-20 10:37:18 (ost. akt: 2014-10-20 10:55:16)

Autor zdjęcia: Archiwum UMiG Orzysz

W czwartek (16 października) w Pawilonie Artystycznym przy ulicy Wojska Polskiego w Orzyszu odbyły się uroczystości z okazji "Złotych Godów” par małżeńskich zamieszkałych gminie Orzysz.

Aż szesnaście par małżeńskich z gminy Orzysz stanęło na ślubnym kobiercu w 1964 roku, a jedna para - Państwo Janina i Adam Dybaś sakramentalne "Tak" powiedziała sobie w 1962 roku. Ten niezwykły jubileusz był okazją do wręczenia przez Burmistrza Orzysza Tomasza Jakuba Sulimę wszystkim parom "Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznanego przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

— Ten medal jest nagrodą za to, że wytrwaliście w miłości” – mówił podczas uroczystości Burmistrz, gratulując małżonkom pięknego święta oraz życząc także brylantowych godów. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło kwiatów, okolicznościowych dyplomów, szampana oraz programu artystycznego zaprezentowanego przez Panią Magdalenę Rydel.

Jubilatom towarzyszyli najbliżsi oraz zaproszeni goście, a wśród nich Pani Lucyna Czaban pełniąca obowiązki Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Orzyszu w latach 1974 – 2012.

ZŁOTE GODY świętowali Państwo: Elżbieta i Mirosław Bugajscy, Werner i Barbara Jankowscy, Alina i Tadeusz Jermacz, Krystyna i Janusz Klimkowscy, Alicja i Jan Koprowscy, Zofia i Eugeniusz Kryczka, Kazimiera i Romuald Kurko, Kazimiera i Tadeusz Orchowscy, Elżbieta i Ireneusz Szczech, Marianna i Jerzy Rajkiewicz, Danuta i Jan Szymańscy, Krystyna i Andrzej Śledzińscy, Maria i Stanisław Wasilewscy, Kazimiera i Stefan Załuska, Nina i Antoni Żyłowscy oraz Lucyna i Eugeniusz Polak.


Szanownym Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, szczęścia i radości w kolejnych wspólnych latach oraz wszystkiego, co najpiękniejsze.

redakcja


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages