środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Koncert połączony z prezentacją kandydatów

2014-09-15 12:53:30 (ost. akt: 2014-09-15 13:40:09)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Sobotni wieczór (13 września) mieszkańcy gminy Orzysz mieli okazję posłuchać niezwykłego koncertu. Soliści Polskiej Opery Kameralnej - Kazimierz Kowalski, Małgorzata Kulińska i Mirosław Niewiadomski przy akompaniamencie prof. Ewy Szpakowskiej zaśpiewali znane i lubiane arie operowe, przeboje operetkowe oraz wielkie szlagiery, np.:„Love me tender”.

Obok klasyki w hali widowiskowo-sportowej w Orzyszu rozbrzmiewała muzyka młodszego pokolenia – z zespołem „Załoga Dr Bryga” z Giżycka gościnnie wystąpił młody orzyszanin Jacek Kaczkowski, który swą grą na saksofonie zauroczył zgromadzoną publiczność.

W trakcie koncertu, prowadzący spotkanie Kazimierz Kowalski – znany i lubiany śpiewak operowy - z niekłamanym wdziękiem i dowcipem zaprezentował kandydata na burmistrza Zbigniewa Włodkowskiego oraz kandydatów na Radnych Rady Miejskiej w Orzyszu, kandydatów na Radnych Powiatu Piskiego i kandydatów do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Spotkanie zakończyło się wspólnym – w wykonaniu artystów i publiczności – odśpiewaniem pięknego walca „Usta milczą, dusza śpiewa” ze znanej operetki „Wesoła wdówka”. Artyści przyjechali do Orzysza na zaproszenie posła Zbigniewa Włodkowskiego.

e.ż.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages