Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Pożegnanie klas trzecich LO w Orzyszu

2014-05-14 22:27:52 (ost. akt: 2014-05-14 22:34:13)

Autor zdjęcia: LO Orzysz

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Podczas uroczystości nagrodzono uczniów, którzy uzyskali wysoką średnią i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Uhonorowani zostali również uczniowie, którzy bardzo aktywnie i wytrwale pracowali na rzecz szkoły.

Te szczególne wydarzenie w życiu szkoły, oprócz tegorocznych absolwentów, ich rodziców, dyrekcji liceum, grona pedagogicznego uświetnili swoją obecnością: Poseł na Sejm RP Zbigniew Włodkowski, wicedyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Placówek w Piszu- Katarzyna Zdaniewicz-Siwik,Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Orzyszu, ks. Lech Gardocki, kierownik Klubu 15 Mazurskiego Batalionu Saperów - Małgorzata Staszewska, z-ca Dowódcy 15 Mazurskiego Batalionu Saperów- mjr Mariusz Łuszczyński a także przewodniczący Rady Rodziców – Dariusz Chojnowski.[/b]

Podczas uroczystości nagrodzono uczniów, którzy uzyskali wysoką średnią i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Uhonorowani zostali również uczniowie, którzy bardzo aktywnie i wytrwale pracowali na rzecz szkoły. Nagrody otrzymali także najbardziej zaangażowani, kreatywni i odpowiedzialni przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Podczas uroczystości dyrektor szkoły - Wioletta Organiściak złożyła podziękowania za trud pracy, nauczycielom, a także rodzicom najlepszych absolwentów oraz tym, którzy aktywnie włączyli się do pracy na rzecz szkoły.

Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Małgorzaty Sulewskiej. „Jędrusie” zostały przyznane w trzynastu kategoriach, wprawiając publiczność w wyśmienity humor. Wręczanie statuetek przeplatane było występami wokalnymi i artystycznymi.

Życzymy wszystkim maturzystom powodzenia na egzaminie maturalnym!!!
Małgorzata Sulewska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://orzysz.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: LO

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages