Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Reprezentanci pilnie poszukiwani!

2013-10-11 07:00:00 (ost. akt: 2013-10-10 19:22:04)
Reprezentacja gminy Orzysz podczas ubiegłorocznego turnieju

Reprezentacja gminy Orzysz podczas ubiegłorocznego turnieju

Autor zdjęcia: UMiG w Orzyszu

W sobotę (26 października) w Rucianem-Nidzie odbędzie się VII Turniej Gmin Powiatu Piskiego. W jednej z największych sportowych imprez w powiecie, rywalizować będą reprezentacje czterech gmin: Białej Piskiej, Pisza, Rucianego Nida i Orzysza.

Organizatorzy przygotowali uczestnikom 13 konkurencji. Zawodnicy będą mieli okazję rywalizacji w zmaganiach indywidualnych i drużynowych, wymagających od uczestników sprytu, siły a także logicznego myślenia. Walka o punkty toczyć się będzie m.in. w siatkówce, piłce nożnej, brydżu sportowym, badmintonie czy podciąganiu na drążku.

Jeśli czujesz się mocny(a) w którejś z poniższych konkurencji, chcesz się sprawdzić w rywalizacji z innymi zawodnikami, a przy tym wesprzeć reprezentację Gminy Orzysz, zgłoś się do udziału. Aby dołączyć do drużyny wystarczy skontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Orzyszu - tel. 87 423 01 86, mosir@orzysz.pl.

W ubiegłym roku reprezentanci gminy Orzysz uplasowali się na 3 miejscu. Liczymy, że w tym roku dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli cieszyć się z pierwszego w historii triumfu.

Serdecznie zapraszamy!

MOSiR Orzysz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages