Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

VIII Przegląd Zespołów Rockowych - Inkubator

2013-08-02 11:00:00 (ost. akt: 2013-08-02 08:51:25)

Autor zdjęcia: UM Orzysz

Masz zespół rockowy? Stawiacie pierwsze kroki na scenie muzycznej, ale ciężko jest się Wam wybić? Zgłoście swój zespół do VIII Przeglądu Zespołów Rockowych "Inkubator".

Przegląd Zespołów Rockowych „Inkubator” jest imprezą skierowaną do młodych zespołów, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku muzycznym, a którym ciężko jest się wybić. Jednym z kluczowych powodów determinujących powstanie tej imprezy jest pomoc w zdobyciu doświadczenia na scenie oraz pokazanie siebie szczerszej publiczności.

Organizatorzy chcą mieć wpływ na początkowy rozwój, który może być początkiem „Inkubatorem” w dalszym muzycznym rozwoju. Ponadto uczestnictwo w takim przedsięwzięciu niesie za sobą ogromne korzyści. Kontakt z innymi uczestnikami, rozmowy o sprzęcie, wzajemne wsparcie. Tego nie da się kupić. A co więcej możecie wzbogacić się o kluczowe kontakty dzięki, którym może zostaniecie zaproszeni na inne imprezy, albo (wreszcie) pierwsze płatne koncerty.

Impreza odbędzie się 17 sierpnia (sobota) w Grądach (koło Orzysza) o godz.15. Gmina Orzysz, w ten jeden dzień, stanie się rockową wylęgarnią, której próżno szukać gdzie indziej.

Chcesz pokazać się festiwalowej publiczności oraz nawiązać kontakty z innymi zespołami, które pozwolą Ci zacząć koncertować? Nic prostszego. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Kliknij tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 sierpnia (poniedziałek) do godz.17.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages