Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Lato w mieście

2013-07-29 13:14:34 (ost. akt: 2013-07-29 13:28:59)
Na "Lato w mieście" organizatorzy zapraszają do Ogródka Jordanowskiego w sobotę (3 sierpnia)

Na "Lato w mieście" organizatorzy zapraszają do Ogródka Jordanowskiego w sobotę (3 sierpnia)

Autor zdjęcia: źródło: www.orzysz.pl

W sobotę (3 sierpnia) Dom Kultury w Orzyszu zaprasza do Ogródka Jordanowskiego. Moc niezapomnianych wrażeń zapewni m.in. Teatr Pinezka z Gdańska, który od 33 lat bawi widzów na ulicach i placach Ekwadoru, Meksyku, USA, Rosji, Turcji i Ukrainy.

Spektakle Teatru Pinezka łączą w sobie elementy magii teatru i cyrku. Jarmarczna clownada jest wybuchową mieszanką pantomimy, tańca, akrobacji, masek, marionetek, szczudeł, żonglerki i improwizacji z publicznością, czyli świetną zabawą dla widza w każdym wieku.

O godz.18 zobaczycie spektakl „Stary Clown i morze”. O godz. 22 Teatr Prawdziwy zaprezentuje niepowtarzalne widowisko z elementami pirotechnicznymi "Ostatni Marsz". W spektaklu artyści posługują się językiem ciała połączonym z muzyką, efektami pirotechnicznymi i świetlnymi. Do tańca zagra zespół EKIPA, a imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter Krzysztof Szubzda.

O SPEKTAKLACH:
„Spektakl Stary Clown i morze”
Jest to historia starego Clowna, który wybiera się na ryby. Niestety zamiast ryb wyławia z morza dużo śmieci i.. złotą rybkę, a przy tym musi walczyć ze sztormem i głodnym rekinem. Morzem w spektaklu jest roztańczona błękitna szczudlarka.

W Teatrze Pinezka występują:
Iwona Cichosz - Miss Polski Niesłyszących 2008, Miss Astera na Miss Deaf World 2008 w Pradze, dwukrotna zwyciężczyni Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Migowego. Od 8 lat aktorka Teatru Pinezka. Studentka Uniwersytetu Gdańskiego.

Przemysław Grządziela - dyrektor, tancerz, mim, clown, marionetkarz, reżyser, choreograf, kompozytor, scenograf, księgowy i kierowca. Wieloletni solista baletu, m.in. w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, Teatrze Wielkim w Poznaniu, Operze Bydgoskiej i Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego.


O SPEKTAKLACH:

"Kolory Ognia "- Ostatni Marsz
Opowiada historię z tamtych lat, gdzie elementy ognia przeplatają się w działania między armiami. W ogniu fajerwerków, potęgowane przez muzykę, obie armie stają naprzeciw siebie prowadzone przez wielkich wodzów...

Spektakl grany był w wielu miastach w kraju oraz w Anglii, na Węgrzech, w Szwajcarii, Hiszpanii, Belgii, Grecji, Holandii, we Włoszech, w Czechach, na Ukrainie, Litwie, w Niemczech i Austrii.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages