Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Mikosze i Bomir na czele ligowej stawki

2013-07-22 14:03:31 (ost. akt: 2013-07-22 14:09:38)

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Dwie kolejki mają za sobą zespoły uczestniczące w X Orzyskiej Lidze Piłki Nożnej. Do tej pory na orzyskim Orliku najlepiej radziły sobie Mikosze oraz Bomir, które jako jedyne wygrały oba swoje mecze.

Tabeli przewodzą Mikosze, które na inaugurację wygrały z MONAR Młodzież w Działaniu 9:0, zaś w ostatniej kolejce dołożyły wygraną z KS Afera Cierzpięty 4:2. Jedynie gorszym bilansem bramkowym liderowi ustępuje Bomir, który do zwycięstwa przed tygodniem z 15 Batalionem Saperów (5:2), tym razem dołożył triumf nad Jankesem Grądzkie (4:2).

Po trzy punkty na swoim koncie mają KS Afera Cierzpięty i Dekada 70. Drużyna z Cierzpiąt o zwycięstwo pokusiła się w pierwszej kolejce ogrywając Jankes Grądzkie (4:3). Dekada z kolei uporała się z MONAR Młodzież w Działaniu, choć w spotkaniu tym pachniało sporą niespodzianką.

Podopieczni ośrodka MONAR z podorzyskich Gaudynek prowadzili już 3:1, jednak korzystnego wyniku nie zdołali utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie ulegli rywalom 5:4, decydującą o porażce bramkę tracąc w ostatniej akcji spotkania.

Następna kolejka X Orzyskiej Ligi Piłki Nożnej odbędzie się w środę (24 lipca). O godzinie 19 zmagania rozpoczną zawodnicy Jankes Grądzkie i 15 Batalionu Saperów. Po nich na placu gry zameldują się Dekada 70 i KS Afera Cierzpięty, zaś kolejkę zakończy pojedynek pomiędzy faworytami ligi Mikoszami a Bomirem.

źródło: MOSiR Orzysz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages