Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Pomóż Śniardwom zagrać w V lidze

2013-07-22 10:45:49 (ost. akt: 2013-07-22 10:52:58)
Śniardwy Orzysz

Śniardwy Orzysz

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Po 13 latach Śniardwy wywalczyły upragniony awans. W rozpoczynającym się na początku sierpnia sezonie drużyna seniorów orzyskiego klubu występować będzie w rozgrywkach V ligi.

Wywalczony awans to ogromny sukces zarówno klubu, jak i naszego miasta, ale także duże wyzwanie. Udział w rozgrywkach V ligi to między innymi konieczność długich wyjazdów. To większa ilość meczów w stosunku do A Klasy. To także konieczność zainwestowania w szkolenie młodzieży.

Te i inne stojące przed klubem wyzwania trudno będzie nam zrealizować bez Waszego wsparcia. Bez pomocy osób, którym Śniardwy i piłka nożna w Orzyszu są bliskie.

Dlatego też zwracamy się do wszystkich z prośbą o pomoc, aby występy w V lidze nie były tylko jednorocznym epizodem, ale by tegoroczny awans posłużył jako trwały fundament pod sukcesy klubu w przyszłości.

Bez wątpienia największym problemem, który wiąże się z udziałem z rozgrywkach V ligi, są finanse. Obecnie środki przeznaczane na działalność Śniardw pochodzą z dofinansowania Samorządu Gminy Orzysz, od Sponsora Strategicznego firmy Puidukoda Polska Sp. z o.o., wpłat sponsorów czy składek członkowskich. Nie będą one jednak wystarczające, aby w pełni pokryć koszty, które czekają klub w najbliższej przyszłości.

Dlatego też prosimy Was o wsparcie finansowe. Dla nas nawet najdrobniejsza wpłata ma wielkie znaczenie! Wpłaty w formie darowizny kierować można na rachunek bankowy klubu prowadzony przez Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy o nr 10 9364 0000 2003 0017 8817 0001.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd i Zawodnicy KS Śniardwy Orzysz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages