środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Przez dwa dni walczyli o tytuł Tygrysa

2013-07-09 09:30:36 (ost. akt: 2013-07-09 09:59:47)

Autor zdjęcia: UM Orzysz

Maszerowali, strzelali, transportowali na noszach rannego, przemieszczali się na linie zawieszonej nad bagnem - m.in. takie zadania czekały na uczestników II Pikniku Militarnego Orzysz - Szlakiem Tygrysa. W survivalu wzięło udział 30 osób z całej Polski.

Bezkonkurencyjni w rywalizacji okazali się zawodnicy 7 Brygady Obrony Wybrzeża ze Słupska, którzy zwyciężyli zarówno na trasie marszobiegu zespołowego, jak i torze OSF wyprzedzając drugą w klasyfikacji reprezentację 11 Pułku Artylerii w Węgorzewie aż o 50 minut. Nic jednak dziwnego skoro w swoich szeregach mieli profesjonalistów ze zwycięzcą Maratonu Warszawskiego z 2003 r. Arturem Pelo na czele.

Wśród seniorów na trzeciej lokacie uplasowali się triumfatorzy ubiegłorocznej imprezy 82 Olsztyńska Obronna Drużyna Harcerzy. W kategorii juniorów najlepiej zaprezentował się drugi zespół Gdańskiego Klubu Płetwonurków Neptun przed swoimi klubowymi kolegami z pierwszej drużyny oraz reprezentantami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu.

W zawodach razem z mężczyznami swoich sił postanowiły spróbować także dziewczęta. Jedyna żeńska drużyna reprezentująca orzyskie liceum, choć w nieco gorszym czasie od mężczyzn, to jednak z powodzeniem ukończyła dwa etapy zmagań.

MOSiR Orzysz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages