środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Uwaga! Trwają strzelania na poligonie

2013-07-01 16:00:00 (ost. akt: 2013-07-01 13:10:13)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: www.orzysz.pl

Do 31 lipca na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim będą prowadzone strzelania amunicją bojową. Strzelania dzienne odbywać się będą codziennie, a nocne we wtorki i czwartki.

Strzelania dzienne odbywać się będą codziennie w godzinach od godz.8.00 do 15.00, a strzelania nocne we wtorki i czwartki w godzinach od godz.22.00 do godz.02.00.

Lekceważenie zakazów wstępu na obiekty poligonowe, zbieranie runa leśnego, metalowych części zużytego uzbrojenia, podnoszenie i zabawa nieznanymi przedmiotami to główna przyczyna tragicznych zdarzeń z udziałem ludności cywilnej zamieszkującej w sąsiedztwie obiektów wojskowych.

Zawsze istnieje możliwość znalezienia niewybuchów i niewypałów, a ich zbieranie, podnoszenie, czy nawet dotykanie może zakończyć się śmiercią lub kalectwem.

Przypominamy, że teren poligonu oznaczony tablicami informacyjnymi jest terenem zamkniętym dla ludności cywilnej. W rejonach obiektów szkoleniowych znajdują się maszty ostrzegawcze z czerwoną flagą (w dzień) i z czerwonym światłem (w nocy). Sygnały oznaczają „ostre strzelanie”.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages