Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Ruszyły zapisy do II Pikniku Militarnego Szlakiem Tygrysa

2013-06-03 15:42:20 (ost. akt: 2013-06-03 15:41:16)
I Piknik Militarny Orzysz - Szlakiem Tygrysa - rok 2012

I Piknik Militarny Orzysz - Szlakiem Tygrysa - rok 2012

Autor zdjęcia: fot. Elżbieta Żywczyk

Jesteś naprawdę twardy? Survival i prawdziwe wyzwania są Twoim żywiołem? Chcesz się sprawdzić poligonowej akcji? Weź udział w II Pikniku Militarnym Orzysz – Szlakiem Tygrysa.

Dlaczego warto wziąć udział i na początku lipca zawitać do Orzysza? Choćby dlatego, że na uczestników oprócz możliwości zasmakowania żołnierskiego życia i przeżycia niezapomnianej przygody czekają atrakcyjne nagrody.

W kategorii seniorów pula nagród pieniężnych to aż 4650 zł., z czego dla zwycięskiej drużyny wynosi 2250 zł. Na młodszych uczestników (kategoria do lat 18) czekają równie atrakcyjne nagrody rzeczowe. To co dodatkowo powinno zachęcić do udziału to fakt, że start w zawodach jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres zgloszenia@szlakiemtygrysa.com.pl do 1 lipca. Kartę zgłoszeniową można pobrać tutaj

Piknik Militarny Orzysz-Szlakiem Tygrysa to nie tylko sportowa rywalizacja na bezdrożach poligonu. To także mnóstwo towarzyszących atrakcji, jak choćby pokazy sprzętu wojskowego, z którym na co dzień mają do czynienia żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Każdy będzie mógł wziąć do ręki karabin czy zobaczyć od środka Rosomaka.

II Piknik Militarny Orzysz – Szlakiem Tygrysa odbędzie się 6/7 lipca w koszarach byłej „jednostki karnej” przy ul. Wierzbińskiej w Orzyszu.

II Piknik Militarny Orzysz-Szlakiem Tygrysa będzie jedną z imprez towarzyszących obchodom Dni Orzysza. W tym roku impreza odbywa się pod patronatem Dowódcy Wojsk Lądowych generała broni Zbigniewa Głowienki.

źródło: UM Orzysz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages