środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Orzysz pobiegnie z całą Polską

2013-05-20 11:30:00 (ost. akt: 2013-05-20 11:28:57)
"Polska Biega" w Orzyszu - 2011 rok

"Polska Biega" w Orzyszu - 2011 rok

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Już po raz piąty Orzysz przyłączy się do ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Zatem... nie siedźcie w domu. Pobiegnijcie z innymi, bo przecież sport to zdrowie.

POLSKA BIEGA to akcja radosna, daleka od rywalizacji o medale. Jej główną misją jest to, by przy dobrej zabawie uświadomić wszystkim mieszkańcom, że bieganie to sposób na zdrowe i aktywne życie.

Podobnie, jak w latach ubiegłych miejsce startu zlokalizowane będzie w Ogródku Jordanowskim w Orzyszu, zaś trasa prowadzić będzie ścieżkami wokół Kanału Orzyskiego.

W trakcie imprezy odbędą się trzy biegi - szkół podstawowych, gimnazjów oraz w kategorii open. W zależności od kategorii wiekowej uczestnicy będą mieli do pokonania różne długości trasy. Pierwsze biegi zaplanowane są na godzinę 10.

Każdy uczestnik, który pokona trasę biegu dostanie pamiątkowy dyplom. Dodatkowo wszyscy startujący staną przed szansą wylosowania 10 nagród rzeczowych.

W Orzyszu akcja "Polska Biega" odbędzie się w sobotę (25 maja).

Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą na pół godziny przed startem. Grupy szkolne proszone są o wcześniejsze zgłoszenie liczby startujących do biura Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu (tel. 87 423 01 86.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages