Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Zapisy do Spinningowych Zawodów Wędkarskich

2013-04-26 11:06:05 (ost. akt: 2013-04-29 13:16:19)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: MGOSiR Orzysz

Pierwszy dzień maja to dla wędkarzy czas kiedy kończy się okres ochronny szczupaka. Jest to więc dokonała okazja, by po zimowej przerwie znowu spróbować swoich sił w wędkarstwie spinningowym.

Z tej też okazji, w czwartek (2 maja), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu organizuje Spinningowe Zawody Wędkarskie.

Zmagania te będą zarazem drugą odsłona rywalizacji w cyklu I Wędkarskiego Grand Prix Orzysza. Wędkarze za udział w każdej z czterech imprez nagradzani są odpowiednią do zajętego miejsca ilością punktów.

Trzej zawodnicy, którzy w całym cyklu uzbierają ich najwięcej otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na nagrody rzeczowe mogą liczyć także trzej najlepsi wędkarze w najbliższych zawodach.

Obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej znajduje się Marcin Filipowicz, który wygrywając na początku lutego zawody podlodowe uzyskał 50 punktów.

Aby stanąć do walki o wspomniane nagrody należy zgłosić swój udział do wtorku (30 kwietnia). Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze MOSiR, telefonicznie 87 423 01 86 lub drogą mailową mosir@orzysz.pl.

Zawodnicy muszą ponadto uiścić opłatę wpisową w wysokości 10 zł płatną w dniu zawodów oraz posiadać aktualne zezwolenie wędkarskie na jezioro Orzysz.

Zawody odbędą się w czwartek (2 maja) o godz. 8. Zbiórka uczestników na Plaży Miejskiej w Orzyszu.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages